Чому латунні петлі?

Навіть саме слово «латунь» звучить трохи навіть по-домашньому, не ріже слух, як слово «сталь». Шанувальників у цього сплаву металів досить багато і не тільки в колах виробників дверної фурнітури. І цьому є логічне пояснення: вироби з латуні не схильні до корозії, стійкі до механічної деформації.

Таким чином доповнюючи комплект дверної фурнітури латунними петлями, ви гарантовано отримаєте продукт надійний, з відмінними естетичними якостями. Це досягається завдяки тому, що латунні петлі виготовляються не методом штампування, як сталеві, а відливаються.
Ні для кого не секрет, що дверні петлі є одним з важливих компонентів дверної фурнітури. І саме йому часто приділяють мало уваги. І дуже навіть дарма! Чому даремно?
Відповідь на це питання лежить на поверхні. Зовсім дешеві дверні петлі не порадують вас ні зовнішнім виглядом, ні якістю покриття. Така петля може перетворити ваше життя на пекло. Ваші ніжні вуха в примусовому порядку будуть знайомитися з новими «музичними» творами у виконанні петельно-дверного оркестру. Скрип і деформація можуть з'явитися у дешевих петель з більшою часткою ймовірності, ніж у більш дорогих моделей.
Латунні петлі для міжкімнатних дверей відносяться до дорогого сегменту. Купуючи такі петлі, ви отримуєте:

  • якісний виріб з високою стійкістю до корозії навіть при використанні в умовах підвищеної вологості або в агресивному середовищі, без подряпин і зазубрин;
  • петлі, які не скриплять, що досягається наявністю підшипників, протівоськріпниє кілець і мастила;
  • при правильному монтажі термін служби таких петель практично необмежений.

Єдиним недоліком латунних петель, мабуть, є те, що вони досить гарні і вам буде важко відмовитися від їх покупки.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і ми в найкоротший термін виконаємо ваше замовлення.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good