Повернення та обмін

Повернення і обмін продукції здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», згідно якого покупець може звернутися в Магазин придбаного товару в 2 випадках:

1. Товар має істотний недолік (Стаття 8.) протягом гарантійного терміну в товарі виявлено істотний недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених характеристик:

  • сервісний центр не може усунути дефект;
  • сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;
  • після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

При дотриманні одного з вище згаданих умов, проводиться повернення або обмін товару. В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування, якщо вона передбачається.

2. Товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором або інших причин не може бути використаний за призначенням. (Стаття 9.)

  • на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;
  • товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не враховуючи дня покупки;
  • збережений товарний вид продукції, його споживчі якості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.

Зі списком товарів, які не підлягають поверненню або обміну, ви можете ознайомитися в додатку 172-94-п до ЗУ «Про захист прав споживачів».